Logo
Vytisknout tuto stránku

Filip Dušek - student osmiletého oboru

Na GMVV jsem prišel v roce 2009. Byl jsem v těžké situaci kde jsem kombinoval hokej na nejvyšší úrovni v Čechách, pro moji věkovou kategorii, se studiem na prestižním gymnáziu v Praze. GMVV mi pomohlo v této nesnázi, naučil jsem se tak plnit vše své školní povinosti, ikdyž jsem musel každý den cestovat do Kladna na tréninky nebo zápasy. Samozřejmě, jako každé dítě v mém věku, jsem měl problémy s nějakými předměty, například s Němčinou, ale učitelé mi vždy byli víc než ochotni pomoci, což pro mne znamenalo mnoho. Učitelé na GMVV dokážou být přísní, ale po dokončení studia jsem si uvědomil, že jejich přísnost mi pomohla dokončit mé čtyři roky studia s přehledem.

Po čtyřech letech, v roce 2013, jsem se rozhodl odejit do Kanady, abych tam pokračoval se studiem i s hraním hokeje. Původně to byla jen jednoroční záležitost, ale na konec jsem byl v Kanadě do roku 2016 a nyní se připravuji k dokončení svého středního vzdělaní v Americe, kde budu hrát i celo Americkou Juniorskou ligu. Mým příštím cílem je se dostat na prestižní univerzitu v Americe a na ní hrát hokej. Hrdě mohu říct, že se základy angličtiny a všeobecného vzdělání z GMVV jsem získal  nedocenitelný základ pro studium v zahraničí. 

 

© 2014 - 2021 Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o. | Kuncova 1580, 155 00 Praha 5, +420 251 550 846 | info@gmvv.cz
Správu převzal: Agionet.cz, 2020 *