Logo
Vytisknout tuto stránku

Manželé Beránkovi

Rádi bychom se na webu školy v oddílu Reference podělili o naše zkušenosti se školou s ostatními rodiči a s potenciálními zájemci o studium.

Když bylo našemu Martinovi třináct a po vyzkoušení několika sportů se nakonec nadchnul pro basketbal, hledali jsme školu, která by byla nedaleko od tréninkové haly a vznikl by tím bezpečný přístav školy a sportu, kde by Martin trávil podstatnou část dne a bezpečně proplul těmi lety, které jsou v klukovském životě často tak rizikové. Naše volba padla na Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů, jehož budova v pražských Stodůlkách byla hned vedle haly basketbalového týmu BA Sparta, kde Martin hrál. Čas ukázal, že naše volba byla správná. Škola má všechno to, co jsme očekávali: akcent na výuku jazyků, učitele vždy připravené řešit všední i nevšední problémy, dobře propracovaný systém projektové výuky a přátelskou a bezpečnou atmosféru, ve které není prostor pro šikanu a podobné negativní jevy. Škola také vychází vstříc studentům, kteří chtějí něco dokázat mimo svou školní třídu. Umožňuje studentům skloubit studium s vrcholovým sportem nebo vyzkoušet studium v zahraničí a vrátit se zpět bez nutnosti opakovat ročníku. To jsou všechno vlastnosti moderní a dobře řízené školy, kvůli kterým můžeme toto gymnázium doporučit každému, kdo takovou školu hledá.

Ivana a Petr Beránkovi

© 2014 - 2021 Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o. | Kuncova 1580, 155 00 Praha 5, +420 251 550 846 | info@gmvv.cz
Správu převzal: Agionet.cz, 2020 *