velikost písma

Vážení rodiče, milí studenti,

dle pokynů z MŠMT bude distanční výuka nadále probíhat minimálně do 22. ledna 2021 a to ve stejném režimu jako doposud. 

Přejeme studentům a rodičům pevné nervy s on-line výukou a krásný zbytek víkendu.