Ve čtvrtek 12. května se třída 4.C účastní v centru SÚRAO besedy a exkurze na téma uskladňování radioaktivního odpadu. Odchod je po 2. vyučovací hodině, návrat do školy během 6. vyučovací hodiny.
Exkurze na téma uskladňování radioaktivního odpadu
velikost písma