velikost písma

Vážení rodiče, milí žáci,
v pondělí 17. 5. 2021 půjdou do školy všichni žáci nižšího gymnázia, v ostatních třídách pokračuje distanční výuka dle pokynů učitelů v MS Teams. Žáci budou testováni antigenními testy  jedenkrát týdně. Preventivní test se bude provádět vždy v pondělí.  Nebude – li žák přítomen v den termínu testování, testování se provede v den jeho příchodu.

  Žáci jsou povinni mít během pobytu ve škole nasazeny respirátory, nebo chirurgické
  roušky. Žáci vyššího gymnázia zřejmě nastoupí do školy 24. 5. 2021.

Mgr. H. Třebická – ředitelka školy.