velikost písma

Vážení rodiče, milí žáci,

v pondělí 24. 5. 2021 nastupují do školy všichni žáci nižšího i vyššího gymnázia. Celé gymnázium tedy přechází na prezenční výuku. 

Žáci budou testováni antigenními testy  jedenkrát týdně. Preventivní test se bude provádět vždy v pondělí.  Nebude – li žák přítomen v den termínu testování, testování se provede v den jeho příchodu.

Žáci jsou povinni mít během pobytu ve škole nasazeny respirátory, nebo chirurgické roušky.

V budově na Klamovce bude ve dnech 24. 5. 2021 a 25. 5. 2021 upraven a částečně zkrácen rozvrh. Důvodem jsou zde probíhající didaktické testy z ČJL a ANJ. Prosím, sledujte změny v systému Bakalář.

Mgr. H. Třebická – ředitelka školy