velikost písma

Ve středu 19. 4. 2017 se - v rámci výuky chemie a spolupráce našeho gymnázia s PřF UK -zúčastní studenti 6.A+2.D laboratorních prací. Cílem je ukázat, že nám chemie může přinést řadu pozoruhodných zjištění, která jsou využitelná v běžném životě, a že se jí není třeba bát. 

S sebou: potřeby pro psaní poznámek a digitální médium pro pořizování fotografií

Sraz: v 8.15 na Palackého náměstí (zastávka metra – Karlovo náměstí) 

Návrat do školy na pátou vyučovací hodinu.

Akce je zdarma.

Pedagogický doprovod: Mgr. Jan Drahota Ph.D.