velikost písma

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravách a organizaci letošního maturitního plesu a imatrikulace. Vše šlo podle plánu a věříme, že tato akce byla příjemným kulturním zážitkem a zpestřením středečního večera, pro všechny, kteří na ples dorazili.

Doufáme, že jste si ples a imatrikulaci užili, stejně jako my!