Vážení rodiče a studenti,
vzhledem ke stále pokračující rozsáhlé havárii vody na Praze 13 je znovu na zítra 31. března 2022 (čtvrtek) vyhlášeno ředitelské volno. Toto ředitelské volno se opět týká jen budovy ve Stodůlkách, konkrétně tříd 1.A, 1.C, 2.A, 3.A, 4.A, 4.C, 1.E.
Doufáme, že v pátek bude již výuka probíhat normálně.
Hezký zbytek dne.