velikost písma

STRAVOVÁNÍ V BUDOVĚ NA STODŮLKÁCH

Obědy ve školní jídelně na Stodůlkách jsou z důvodů výletů a mimoškolních aktivit přihlášeny do úterý 25. června. V případě zájmu o stravování se ve středu a ve čtvrtek Vás žádáme o individuální přihlášení.

STRAVOVÁNÍ V BUDOVĚ NA KLAMOVCE

v pátek 21. 6. 2019 končí pro studenty hromadné objednávky obědů. Studenti, kteří se budou chtít v příštím týdnu stravovat ve školní jídelně na Klamovce si oběd musí přihlásit individuálně.