velikost písma

Čekají nás poslední dny kalendářního roku.

Tyto dny prožijeme v krásné vánoční atmosféře ať už v evropských městech nebo na besídkách.

Všem přejeme klidné a krásné Vánoce a těšíme se, že se 4. ledna opět sejdeme, a to odpočatí a v plné síle :-)