velikost písma

Dnešním dnem jsme zahájili školní rok 2015/2016. Studenti se po prázdninách setkali jen na jednu hodinu, přivítali se s třídními učiteli, s ředitelkou školy, slavnostně jsme vyvěsili vlajku, na Stodůlkách jsme představili novou studovnu. Doufáme, že si studenti ještě dnes užijí jeden z posledních letních dnů, než se naplno vrhnou do učení.

Fotogalerii z prvního školního dne naleznete ZDE.