Vážení studenti,
ministr školství oznámil, že od úterý 8. 6. 2021:
učitelé a žáci nebudou muset nosit při výuce roušky. O přestávkách a ve společných prostorech musejí mít všichni roušku i nadále.
Vážení studenti,
ministr školství oznámil, že od úterý 8. 6. 2021:
učitelé a žáci nebudou muset nosit při výuce roušky. O přestávkách a ve společných prostorech musejí mít všichni roušku i nadále.