velikost písma

Vážení rodiče, 

jak jsme již avizovali na třídních schůzkách 1. 9. 2022 proběhne ve středu 21. 9. 2022 adaptační den (netýká se 1.A a 1.E) a nebude zajištěno stravování ve školní jídelně. Dále pak bychom Vám rádi oznámili, že taktéž v pátek 23. 9. 2022 nebude z důvodu konání voleb do zastupitelstev obcí a Senátu 2022 zajištěno stravování ve školní jídelně.

Vybavte, prosím, své děti většími svačinami na tyto dny. 

Děkujeme za spolupráci.