Ve studentském štafetovém maratonu tým GMMV skončil na 6. místě!
Na říjnové běžecké akci ve Stromovce, která se halila do husté mlhy, se sešlo 22 pražských středních škol. Náš tým složený z Čestmíra, Ondry, Elišky a Verči (všichni 5. B), Dana a Pavla (oba 6.B), Pavla Filipa a Tomáše (7. A a 3. D) se statečně popral s tratí dlouhou 42 km. Každý člen musel zvládnout svůj úsek dlouhý 4,2 km. Podařilo se nám uběhnout celý maraton za fantastický čas 3 hodiny a 2 minuty! Každý člen běžel na hranici svých možností a nejrychleji svůj úsek zvládl Čestmír – za 16 minut! Na to, že náš tým vznikl týden před akcí a společně jsme netrénovali, jsme předvedli famózní výkon. Celému týmu děkuji za účast a krásný výsledek.
Mgr. Jakub Janalík