velikost písma

Děkujeme všem rodičům, studentům a přátelům školy za slunečné a zábavné sobotní dopoledne v Prokopském údolí. 

Na píseň o trilobitovi, pravěkou jeskyni nebo selfie s kamenem budeme s úsměvem vzpomínat celý rok :)

Gratulujeme třídě 4.C k výhře putovního poháru a těšíme se na příště!

Fotografie naleznete zde: https://www.flickr.com/photos/gmvvprague/sets/72157648067616657/ a můžete se také těšit na video.