velikost písma

Žáci 3. A a 1. E, v rámci primární prevence, navštívili 23. března ve vinohradském divadle U Hasičů besedu s novinářem Josefem Klímou. Pro žáky to byla hodina a půl nabitá příběhy, které jako investigativní novinář pomáhal Josef Klíma rozkrývat. Součástí jeho vyprávění bylo například i upozornění pro žáky, jak postupovat, když se je někdo bude snažit manipulovat jako tzv. bílé koně, či na co si dát pozor ve společnosti více lidí.

O přínosu této akce pro žáky svědčí i fakt, že téměř všechny dotazy, co na konci besedy zazněly, byly od žáků zmíněných tříd a týkaly se všeho možného, čímž žáci potvrdili široký rozsah vědomostí, které již nyní mají. 

Mgr. Martin Zelinka, zástupce ředitelky školy