velikost písma

Gratulujeme chlapcům z 2.A a 2.C, kteří velmi úspěšně reprezentovali školu na pražském basketbalovém turnaji 6.-7. tříd a přivezli 1. místo! Gratulujeme!

Školu reprezentovali: Olexander Shymon, Ondřej Zajíček, Ondřej Malý, Ondřej Hanzlík, Jonáš Zajíček, Čestmír Dobeš, Stanislav Novichikhin.