Stáž

Stáž

Stáž (0)

Stáž na GMVV

Stáž na GMVV (0)

Pracovní stáže pro studenty vysokých škol je jedná z nových koncepcí naší školy. Pokud chceš učit, zapojit se do vzdělávacího procesu, naučit se nové věci a zjistit, jak to ve škole chodí, neváhej a zašli nám svoje CV a motivační dopis!
Pro koho je stáž určena?
Pro mladé perspektivní studenty bakalářského nebo magisterského studia (nemusí se jednat o pedagogické studium), kteří se chtějí stát učitelem! Pokud jsi komunikativní, pečlivý, spolehlivý a chceš se zapojit do vzdělávacího procesu, hledáme právě tebe!
Co získáš?
Odborné znalosti a zkušenosti ze školního vzdělávacího prostředí. Získáš pracovní návyky, vzdělávací dovednosti a praktické zkušenosti v rámci zaměření, které si vybereš.
Průběh stáže
Stáž na GMVV je celoroční v rozsahu 8 až 12 hodin týdně. Náplní stáže je aktivní účast ve výuce, asistence při výuce našim pedagogům, vytváření příprav na hodiny, náslechy a následné konzultace u vybraných učitelů. Prostě zjistíš, jak to ve škole chodí a budeš aktivním článkem celého procesu. K dispozici budeš mít svého mentora, který pro tebe bude oporou po celou dobu trvání stáže. 
Co dále nabízíme?
Možnost startovacího ubytování v areálu školy, finanční ohodnocení, možnost práce na DPP, DPČ či HPP. 
Jak se přihlásit
Jednoduše! Vyplněním tohoto formuláře.  Do formuláře zároveň nahraj své CV a motivační dopis na téma "Proč bychom si měli vybrat právě tebe?". Poté tě budeme kontaktovat o dalším krocích. 
Důležité termíny
Poslední možný termín podání přihlášek: 10. 6. 2022
Výběrové řízení: 23. – 24. 6. 2022
Přípravný týden ve škole: 23. – 26. 8. 2022
Při jakýchkoliv nejasnostech či dotazech piště na email: staz@gmvv.cz

Těšíme se na společnou budoucí spolupráci!

  

Zobrazit položky...

Log in

create an account