1.E

1.E

1.E (11)

Zrušení obědů 27. ledna 2023

Vážení rodiče,

z důvodu konání voleb budou v pátek 27. ledna 2023 zrušeny obědy ve školní jídelně ve Stodůlkách. Obědy jsou ze strany školní jídelny automaticky odhlášeny. 

Zrušení obědů 13. ledna 2023

Vážení rodiče,

z důvodu konání voleb budou v pátek 13. ledna 2023 zrušeny obědy ve školní jídelně ve Stodůlkách. Obědy jsou ze strany školní jídelny automaticky odhlášeny. 

 

Třídní schůzky

Vážení rodiče, 

rádi bychom Vás pozvali na třídní schůzky, které se uskuteční ve středu 4. ledna 2023 od 16.30 na Stodůlkách.

 

Beseda - Drogová kriminalita a my v roce 2022

 

Naši studenti se zúčastní besedy o nejčastěji zneužívaných omamných a psychotropních látkách, jejich vlivu na lidské zdraví, o kriminalitě spojené s ilegální výrobou a prodejem drog, ale i o základech trestní odpovědnosti. Přednášející je vyšetřovatel - vrchní komisař služby kriminální policie a vyšetřování, vyšetřovatel trestné činnosti mládeže a na mládeži, násilné a drogové kriminality. Nyní pracuje jako vedoucí protidrogového oddělení Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy.

Datum konání: 8. prosince 2022,
místo konání: Divadlo „U Hasičů“, Římská 45, Praha 2,
vstupné: hrazeno z třídního fondu,
sraz: v 8:00 na náměstí Míru před kostelem sv. Ludmily,
návrat: s pedagogickým doprovodem na 4. vyučovací hodinu.

 

 

Zrušení obědů v pondělí 14. listopadu 2022

Vážení rodiče,

z důvodu trvající havárie ve školní jídelně ve Stodůlkách budou v pondělí 14. listopadu zrušeny obědy pro všechny studenty. Obědy jsou ze strany školní jídelny automaticky odhlášeny. Počítejte, prosím, s touto skutečností.

Zrušení obědů 11. listopadu 2022

Vážení rodiče,

z důvodu havárie ve školní jídelně ve Stodůlkách budou zítra 11. listopadu zrušeny obědy pro všechny studenty. Obědy jsou ze strany školní jídelny automaticky odhlášeny. Počítejte, prosím, s touto skutečností.

 

Beluška

Co je cílem této akce? Cílem akce je vzdělávání a informování mladých lidí o životě se zdravotním postižením tak, aby vnímali zdravotně postiženého člověka jako sobě rovného. Akce je hrazena z třídního fondu. Sraz vždy v níže uvedenou dobu na recepci Stodůlky. Po ukončení akce se všichni žáci zapojí do výuky.

Datum: 10. října 2022
Čas: 12.05 – 13.45

 

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Log in

create an account