2.E

2.E

2.E (7)

Zrušení obědů v pondělí 14. listopadu 2022

Vážení rodiče,

z důvodu trvající havárie ve školní jídelně ve Stodůlkách budou v pondělí 14. listopadu zrušeny obědy pro všechny studenty. Obědy jsou ze strany školní jídelny automaticky odhlášeny. Počítejte, prosím, s touto skutečností.

Zrušení odpoledního vyučování

Vážení rodiče,

v pondělí 14. listopadu bude zrušeno odpolední vyučování. Důvodem je plánovaná odstávka vody od 14.00.

 

 

Zrušení obědů 11. listopadu 2022

Vážení rodiče,

z důvodu havárie ve školní jídelně ve Stodůlkách budou zítra 11. listopadu zrušeny obědy pro všechny studenty. Obědy jsou ze strany školní jídelny automaticky odhlášeny. Počítejte, prosím, s touto skutečností.

 

Beseda

V rámci primární prevence se žáci našeho gymnázia zúčastní přednášky „Sex je náš, když ho znáš“, která naplňuje požadavky sexuální výchovy žáků posledních ročníků ZŠ a studentů SŠ. Přednáška se zabývá vývojem sexuality od narození, fenoménem lásky a výběru partnera, problematikou a riziky aktivního sexuálního života. Zvláštní pozornost je věnována tématům pohlavně přenosných chorob, nechtěného těhotenství, sexuální kriminality včetně zneužívání nezletilých. Otevřeně odpovídá na časté otázky studentů týkající se virtuálního sexu, počtu pohlaví, způsobů partnerských soužití apod.

Datum konání: 14. 11. 2022
Místo konání: Divadlo „U Hasičů“, Římská 45, Praha 2
Vstupné: hrazeno z třídního fondu
Sraz: v 8:00 na náměstí Míru před kostelem sv. Ludmily
Návrat: s pedagogickým doprovodem na 4. vyučovací hodinu 

            

 

 

 

 

 

Zrušení obědů 21. září a 23. září

Vážení rodiče, 

jak jsme již avizovali na třídních schůzkách 1. 9. 2022 proběhne ve středu 21. 9. 2022 adaptační den (netýká se 1.A a 1.E) a nebude zajištěno stravování ve školní jídelně. Dále pak bychom Vám rádi oznámili, že taktéž v pátek 23. 9. 2022 nebude z důvodu konání voleb do zastupitelstev obcí a Senátu 2022 zajištěno stravování ve školní jídelně.

Vybavte, prosím, své děti většími svačinami na tyto dny. 

Děkujeme za spolupráci.

 

 

První školní den a třídní schůzky

Vážení rodiče a studenti,

dovolte nám Vás informovat o prvním školním dni, který již klepe na dveře. Nový školní rok začíná ve čtvrtek 1. září 2022. Ve Stodůlkách začneme v 8.15 a studenti se ve škole zdrží cca do 9.00. Po příchodu do školy budou studenti nasměrováni do svých tříd. Během prvního dne se studenti dozví všechny informace k novému školnímu roku.

Zároveň 1. září proběhnou třídní schůzky, na které jsou všichni rodiče našich studentů srdečně zváni. Dozvíte se všechny potřebné a důležité informace k průběhu školního roku. Třídní schůzky se konají v budově ve Stodůlkách od 17.00. 

Na všechny studenty a rodiče se již velice těšíme! Studentům přejeme úspěšný školní rok 2022/2023.

 

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Log in

create an account