3.E

3.E

3.E (7)

Distanční výuka od středy 14. října 2020

Milí studenti, vážení rodiče,

dle nařízení vlády ze dne 12. října 2020 přechází celá škola od středy 14. října 2020 na distanční výuku. Jsme velice rádi, že jsme tuto skutečnost předpovídali a v posledních týdnech jsme na to pečlivě připravovali. Provoz obou budov bude zajištěn každý všední den od 9.30 do 14.00, a to především pro případ vyzvednutí učebnic aj. Prosíme, navštěvujte školu opravdu jen v nutných případech. Obědy na obou budovách jsou odhlášeny. Zároveň připomínáme, že v týdnu od 26. října nebude probíhat distanční výuka z důvodu nařízených koronavirových prázdnin, na které navazují prázdniny podzimní.

Věříme, že od 2. listopadu se opravdu studenti vrátí do škol a zbytek školního roku proběhne standardní prezenční výukou.

Přejeme Vám a Vašemu okolí pevné zdraví!

 

Výuka od příštího týdne (12.10.2020)

Vážení rodiče, milí studenti.

Z nařízení vlády vyplývá:

 Žáci středních škol, kteří mají nyní v části území distanční výuku, ji budou mít na celém území. Výjimku bude mít praktická výuka. Žáci nižších stupňů víceletých gymnázií budou ovšem dál chodit do školy, netýká se jich ani distanční výuka, ani střídání tříd.

Na dny 26. a 27. října vyhlásil ministr Plaga tzv. covidové prázdniny. Spojí se tak s tzv. podzimními prázdninami, která jsou podle harmonogramu na 29. a 30. října. Platit budou pro všechny žáky a studenty. Podzimní prázdniny tak potrvají celý týden.

Platby - obědy

Vážení rodiče, 

 

v souvislosti s  dotazy ohledně školního stravování v budově na Klamovce mi dovolte malé vysvětlení. 

Úhrady stravného eviduje  studijní oddělení a na konci školního roku je prováděno vyúčtování (pozn.  do vyúčtování je  možnost nahlédnout i v průběhu roku, prosím, o předchozí zaslání žádosti o nahlédnutí  na email).

Systém e-jídelníček společnosti Altisima není propojen s příchozími platbami, z tohoto důvodu je po přihlášení viděn každý měsíc mínusový stav konta.  Pokud se skutečně dostane Vaše dítě do mínusového stavu,  budete kontaktováni (e-mailem) studijním oddělením. 

 

Děkujeme za pochopení.

Barbora Novotná, studijní oddělení. 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ředitelské volno

Vážení studenti, vážení rodiče,

nový ministr zdravotnictví Roman Prymula vyzval ředitele škol, aby v pátek vyhlásili ředitelské volno. Spolu s pondělním státním svátkem by mohl prodloužený víkend zpomalit šíření Covid-19. Naše škola výzvu akceptuje a na jejím základě ředitelka školy rozhodla o vyhlášení ředitelského volna na pátek 25. 9. 2020.

 

 https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cisla-jdou-zase-nahoru-ve-vaznem-stavu-je-uz-pres-sto-lidi-120858#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=XCX1utExyr3-202009220807&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Zrušen výdej obědů

Vážení rodiče a studenti,

v souvislosti s pátečním ředitelským volnem (25. 9. 2020) jsou na obou budovách zrušeny výdeje obědů. Obědy jsou automaticky odhlášeny.

Sdělení rodičům

Vážení rodiče, 

vzhledem k dementování prvotní informace, v průběhu příštího týdne (týden od 21. 9. 2020) nedochází k zavedení distanční výuky na středních školách. Víceletá gymnázia jsou brána jako střední školy a to včetně nižšího gymnázia.

Děkujeme za pochopení.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Log in

create an account