5.A

5.A

5.A (4)

Učebnice ANJ

Milí studenti, 

prosím, seznamte se s následujícím přehledem učebnic anglického jazyka, které si kupujete sami.

Děkujeme.

 

Screeningové testování

Milí studenti a rodiče, 

na zahájení školního roku 2021/2022 proběhne screeningové testování stanovených skupin žáků, a to na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, které uvedeným informacím dodává právní závaznost. V souvislosti s naplněním principů prevence vzniku a šíření infekčních nemocí obdržely školy a školská zařízení manuál  od MŠMT. Na základě tohoto manuálu  je  nutné provést plošné preventivní testování žáků základních a středních škol, a to v rozsahu 3 antigenních testů (1., 6. a 9. září  2021), podle  výsledků získaných z testování bude rozhodnuto o dalším postupu.

Testování nemusí podstoupit žáci, kteří doloží:

• doklad o očkování (certifikát pozn. 14 dnů po plně dokončeném očkování)  nebo 
• doklad od lékaře o prodělání této nemoci, po dobu  180 dní od prvního pozitivního testu na COVID  19  nebo
• negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě  (PCR  7 dnů , antigenní test ne starší  72 hodin).

Pokud můžete pro své dítě doložit některý  ze shora uvedených  dokladů, učiňte tak do  31. 8. 2021. Dokumenty studentů nižšího gymnázia, kteří navštěvují budovu na Klamovce, naskenujte a zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně donést osobně kopii první den školy tj. 1. září  2021.

Těšíme se na vás!

Třídní schůzky

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vás srdečně pozvat na první třídní schůzky, které proběhnou 2. září 2021 od 17:00 v budově na Klamovce. Dle manuálu MŠMT je pro účast na třídních schůzkách nutné při vstupu do budovy doložit potvrzení o bezinfekčnosti. Za platné potvrzení je považováno potvrzení o dokončeném očkování, nebo doklad od lékaře o prodělání této nemoci (180 dní od prvního pozitivního testu na Covid-19), nebo negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě (PCR - starý max. 7 dnů, antigenní test - starý max. 72 hodin). Bez jednoho z výše uvedených potvrzení nelze umožnit vstup do budovy školy. Po celou dobu pobytu v budově školy je nutné mít nasazený respirátor.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.
Těšíme se na vás a předem Vám děkujeme za spolupráci.

GMVV

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Log in

create an account