Přípravný kurz anglického jazyka

Přípravný kurz anglického jazyka

Chystáte se k nám tento školní rok na přijímačky na osmiletý obor? Chcete být na přijímačky z angličtiny připraveni? Chcete zjistit, jak by přijímací test mohl vypadat? Tak neváhejte a přihlaste se k nám na přípravný kurz, který se bude konat každé úterý od 15.00 v budově gymnázia ve Stodůlkách.  

Přípravné kurzy angličtiny jsou opět tady! Pokud se k nám tento školní rok chystáte na přijímačky na osmiletý obor, neváhejte a přihlaste se! Přípravný kurz angličtiny se bude konat každé úterý od 15.00 a začínáme 5. října 2021. V ceně je pracovní sešit a učebnice, se kterými budete během kurzu pracovat. V případě zájmu, prosím, vyplňte tento formulář níže a na uvedenou emailovou adresu Vám budou zaslány platební údaje. Učebnici a pracovní sešit obdržíte na první hodině 5. října 2021.

Na každé hodině je nutné doložit potvrzení o bezinfekčnosti. Za platné potvrzení je považováno potvrzení o dokončeném očkování, nebo doklad od lékaře o prodělání této nemoci (180 dní od prvního pozitivního testu na Covid-19), nebo negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě (PCR - starý max. 7 dnů, antigenní test - starý max. 72 hodin), nebo potvrzení o negativním výsledku testu ze školy. Předem děkujeme za spolupráci.

Součástí kurzu jsou také testy nanečisto. V testech si ověříte své znalosti získané během přípravného kurzu a také si uděláte představu, jak takový test může u přijímaček vypadat. Testy nanečisto jsou také zahrnuty v ceně kurzu.

Shrnutí důležitých informací:

  • kurz se koná každé úterý od 15.00
  • první hodina se uskuteční 5. října 2021
  • cena kurzu je 3 250 Kč
  • kurzy budou probíhat v budově gymnázia ve Stodůlkách - Kuncova 1580, 155 00 Praha 5
  • v ceně kurzu je učebnice a pracovní sešit (obdržíte na první hodině)
  • součástí kurzu jsou také tři testy nanečisto
  • na každém kurzu je nutné doložit potvrzení o bezinfekčnosti
  • kapacita kurzu je omezena

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Moc se na Vás všechny těšíme a již brzy na viděnou! 
GMVV

 

 

 

Log in

create an account