Testy nanečisto z anglického jazyka

Testy nanečisto

Milí uchazeči o osmiletý obor!

Přijďte si vyzkoušet test nanečisto k přijímacím zkouškám z angličtiny. První termín proběhne ve středu 24. ledna 2024, druhý termín proběhne také ve středu 21. února 2024. Test je zpoplatněn částkou 300 Kč a tato částka bude vybírána u registrace v den konání testu. Test nanečisto začíná v 15.00 a na jeho vypracování mají uchazeči 45 minut. Podrobnější informace Vám budou zaslány zhruba týden před konáním testu nanečisto na e-mailovou adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři. Na tento e-mail Vám poté také zašleme opravený test. V případě, že máte zájem vyzkoušet si oba testy nanečisto je potřeba vyplnit přihlašovací formulář na oba termíny.

Odkaz pro přihlášeni - Přihlášení na 1. test nanečisto - 24. ledna 2024 - přihlášení je možné do 22. ledna 2024. Pokud se budete chtít na test nanečisto přihlásit po tomto termínu, použijte, prosím, pro přihlášení e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V emailu uveďte jméno a příjmení uchazeče.

Odkaz pro přihlášení - Přihlášení na 2. test nanečisto - 21. února 2024 - přihlášení je možné do 19. února 2024. Pokud se budete chtít na test nanečisto přihlásit po tomto termínu, použijte, prosím, pro přihlášení e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V emailu uveďte jméno a příjmení uchazeče.

V případě jakýchkoliv dotazů se, prosím, obraťte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme a na všechny se již těšíme!

 

Log in

create an account