4.A

4.A

4.A (9)

Zrušení obědů 27. ledna 2023

Vážení rodiče,

z důvodu konání voleb budou v pátek 27. ledna 2023 zrušeny obědy ve školní jídelně ve Stodůlkách. Obědy jsou ze strany školní jídelny automaticky odhlášeny. 

Zrušení obědů 13. ledna 2023

Vážení rodiče,

z důvodu konání voleb budou v pátek 13. ledna 2023 zrušeny obědy ve školní jídelně ve Stodůlkách. Obědy jsou ze strany školní jídelny automaticky odhlášeny. 

 

Třídní schůzky

Vážení rodiče, 

rádi bychom Vás pozvali na třídní schůzky, které se uskuteční ve středu 4. ledna 2023 od 16.30 na Stodůlkách.

 

Zrušení obědů v pondělí 14. listopadu 2022

Vážení rodiče,

z důvodu trvající havárie ve školní jídelně ve Stodůlkách budou v pondělí 14. listopadu zrušeny obědy pro všechny studenty. Obědy jsou ze strany školní jídelny automaticky odhlášeny. Počítejte, prosím, s touto skutečností.

Zrušení obědů 11. listopadu 2022

Vážení rodiče,

z důvodu havárie ve školní jídelně ve Stodůlkách budou zítra 11. listopadu zrušeny obědy pro všechny studenty. Obědy jsou ze strany školní jídelny automaticky odhlášeny. Počítejte, prosím, s touto skutečností.

 

Beseda

V rámci primární prevence se žáci našeho gymnázia zúčastní přednášky „Sex je náš, když ho znáš“, která naplňuje požadavky sexuální výchovy žáků posledních ročníků ZŠ a studentů SŠ. Přednáška se zabývá vývojem sexuality od narození, fenoménem lásky a výběru partnera, problematikou a riziky aktivního sexuálního života. Zvláštní pozornost je věnována tématům pohlavně přenosných chorob, nechtěného těhotenství, sexuální kriminality včetně zneužívání nezletilých. Otevřeně odpovídá na časté otázky studentů týkající se virtuálního sexu, počtu pohlaví, způsobů partnerských soužití apod.

Datum konání: 14. 11. 2022
Místo konání: Divadlo „U Hasičů“, Římská 45, Praha 2
Vstupné: hrazeno z třídního fondu
Sraz: v 8:00 na náměstí Míru před kostelem sv. Ludmily
Návrat: s pedagogickým doprovodem na 4. vyučovací hodinu 

            

 

 

 

 

 

Zrušení obědů 21. září a 23. září

Vážení rodiče, 

jak jsme již avizovali na třídních schůzkách 1. 9. 2022 proběhne ve středu 21. 9. 2022 adaptační den (netýká se 1.A a 1.E) a nebude zajištěno stravování ve školní jídelně. Dále pak bychom Vám rádi oznámili, že taktéž v pátek 23. 9. 2022 nebude z důvodu konání voleb do zastupitelstev obcí a Senátu 2022 zajištěno stravování ve školní jídelně.

Vybavte, prosím, své děti většími svačinami na tyto dny. 

Děkujeme za spolupráci.

 

 

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Log in

create an account