5.A

5.A

5.A (6)

Třídní schůzky - duben 2024

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali o nadcházejících třídních schůzkách, které proběhnou v úterý 23. dubna 2024 od 17.00 do 19.00 ve Stodůlkách a ve středu 24. dubna 2024 od 17.00 do 19.00 na Klamovce.

Všichni jste srdečně zváni.

 

 

 

Organizace výuky 25. března a 11. dubna

Vážení rodiče, 

vzhledem k tomu, že 25. března proběhne první část školního přijímacího řízení, které si vyžádá vetší množství místností i vyučujících, mají studenti z Klamovky tento den, 25. března, ředitelské volno. Výjimkou jsou maturitní ročníky, které budou mít nasazené maturitní semináře. 

Podobná situace nastane 11. dubna, kdy se píší profilové maturitní testy. Z tohoto důvodů je pro studenty připraven náhradní program. Jeho podobu se dozvíte do konce března. 
Děkujeme za pochopení.  

   

 

Zkrácení výuky

Vážení rodiče, 

rádi bychom Vás informovali o zkrácení výuky 17. ledna ve Stodůlkách a 24. ledna na Klamovce. Na Stodůlkách bude výuka 17.ledna končit v 11.55 a na Klamovce bude výuka 24. ledna končit v 12.10. 

V tyto dny bude mít pedagogický sbor od září plánované školení bezpečnosti organizované Policií ČR. 

 

Zkrácené vyučování 12. prosince 2023

Vážení rodiče,

z provozních důvodů bude v úterý 12. prosince 2023 zkrácená výuka na obou budovách.

Ve Stodůlkách bude konec vyučování po 5. vyučovací hodině, tj. v 12.50. Na Klamovce bude vyučování ukončeno po 4. vyučovací hodině, tj. v 12.10.

Děkujeme za pochopení.

Třídní schůzky a konzultace

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás pozvali na třídní schůzky a konzultace, které se budou konat v pondělí 4. prosince 2023 ve Stodůlkách a na Klamovce. Začátek třídních schůzek a konzultací je v 16.30, předpokládaný konec je v 19.00.

V budově ve Stodůlkách Vám budou k dispozici:

Mgr. Blažková, Černá, Jindřich, M.A. Greenidge, Mgr. Zelinka, Mgr. Zupko, Mgr. Strachotová, Bc. Pokorný, Mgr. Krejčí, Ing. Škopíková, Ing. Hübnerová, Mgr. Löffelmann, Bc. Mansfeldová.

V budově na Klamovce Vám budou k dispozici:

Mgr. Vohlídalová, Vilček, Mgr. Wunderlin, Ing. Hájková, Wagner, Mgr. Soukupová, Ing. Vetiška, PhDr. Bernardová, Ing. Pickar, Mgr. Šandová, Mgr. Švábová, Beinová, Moiseeva, Hausrath, Mgr. Janalík, Mgr. Hájek, Černohous, Susanu, Šimková, Mgr. Machaňová, Ing. Červenka.

Těšíme se na Vás!

Ředitelské volno

Vážení rodiče a studenti,

na pátek 29. září 2023 vyhlásila ředitelka školy ředitelské volno. Obě budovy jsou tedy uzavřené a nebude probíhat výuka.

Přejeme krásný prodloužený víkend!

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Log in

create an account