Manželé Kirchnerovi

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní ředitelce Mgr. Zajíčkové a celému profesorskému sboru za osmiletou spolupráci, kterou hodnotíme na výbornou.

Po celou dobu studia našeho syna Davida, jsme se na Váš tým kdykoli mohli obrátit a spolehnout. Naše komunikace vždy probíhala a probíhá v přátelském a zdravém duchu. Věříme, že kterýkoli Váš další student, bude s atmosférou na gymnáziu spokojen a bude se do lavic těšit a studovat s nadšením.

Touto cestou bych chtěla poděkovat také třídním profesorkám, které vedly třídu našich zlatíček od prvého až do současného, maturitního ročníku. Děkujeme paní profesorce Koliášové, jež děti přivítala na startu, v prvním ročníku a paní profesorce Hájkové, která s námi děti vychovávala a prošla obdobím prvních „hormonálních bouří“, které občas ovlivňovaly i prospěch.:-)

Velké díky patří nyní paní profesorce Třebické, jež si naše studenty vzala pod ochranná křídla. Společně s paní profesorkou doufáme, že naše děti - dospěláky dovedeme k úspěšné, životní zkoušce - maturitě.

Nemohu zapomenout poděkovat také paní asistence Evě Jindřichové. Byla jako Eva v Ráji prvním člověkem při přijímacím řízení před osmi lety, se kterým jsme se potkali. Již tehdy v nás zanechala pocit, že pro děti vytvoří ze „školního pekla“ ráj.:-) Po celou dobu studia, byla vždy na blízku a naše přání a připomínky měnila ve skutky.

Dnes můžeme s jistotou říci a napsat, že Vaše gymnázium našeho syna skvěle vedlo a naučilo ho sebereflexi, samostatně se rozhodovat i prezentovat se bez stresu.

David si díky kvalitní výuce zdokonalil i cizí jazyky a také si je zvolil jako své maturitní předměty.

Věříme, že své studijní zkušenosti z Vašeho gymnázia zúročí při dalším studiu a v osobním životě.

 

Děkujeme Vám paní ředitelko i celému Vašemu profesorskému sboru, že jste nám pomohli naše děti vychovávat.

Děkujeme za skvělá studijní léta i za spolupráci.

 

S úctou manželé Kirchnerovi

Log in

create an account