1.E

1.E

1.E (21)

Prodloužení ředitelského volna - STODŮLKY

Vážení rodiče a studenti,
 
vzhledem ke stále pokračující rozsáhlé havárii vody na Praze 13 je znovu na zítra 31. března 2022 (čtvrtek) vyhlášeno ředitelské volno. Toto ředitelské volno se opět týká jen budovy ve Stodůlkách, konkrétně tříd 1.A, 1.C, 2.A, 3.A, 4.A, 4.C, 1.E.
 
Doufáme, že v pátek bude již výuka probíhat normálně.
 

STODŮLKY - ředitelské volno 30. března 2022

Vážení rodiče, studenti a zaměstnanci školy,
 
vzhledem k rozsáhlé havárii vody na Praze 13 je na zítra 30. března 2022 (středa) vyhlášeno ředitelské volno, tzn. výuka je zrušena. Toto ředitelské volno se vztahuje jen pro budovu gymnázia ve Stodůlkách, konkrétně tedy pro třídy 1.A, 1.C, 2.A, 3.A, 4.A, 4.C, 1.E.
 
 

 

Josef Klíma – „Zločin kolem nás“

Ve středu 23. 3. 2022 se od 8:30 zúčastní studenti 3.A a 1.E přednášky spojené s besedou o kriminalitě mládeže, která vychází ze skutečných případů, které Josef Klíma jako novinář, spisovatel a reportér prožil. Pořad je v rámci primární prevence mládeže speciálně zaměřen na mezní situace, v nichž se studenti mohou kvůli nedostatku zkušeností stát jak pachateli, tak i oběťmi trestné činnosti. 

Místo konání: Divadlo „U Hasičů“, Římská 45, Praha 2

Vstupné: 90 Kč bude hrazeno z třídního fondu

Sraz: v 8:00 na náměstí Míru před kostelem sv. Ludmily

Návrat: 1.E – s pedagogickým doprovodem na 4. vyučovací hodinu 
            3.A – s pedagogickým doprovodem na 4. vyučovací hodinu

 

Změny od 19. února 2022

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali o změnách, které od 19. února 2022 nastanou. Nebude již probíhat každotýdenní antigenní testování studentů ve školách. Zákonní zástupci nebudou mít již povinnost nahlašovat škole pozitivní výsledky PCR testů studentů a škola již nemá povinnost nahlašovat pozitivně testované studenty a trasovat rizikové kontakty Krajské hygienické stanici. Zároveň Krajská hygienická stanice, v součinnosti se školou, nebude již studentům nařizovat karanténu.

Nadále platí povinnost nosit respirátory/roušky ve společných prostorech (chodby, toalety, školní jídelna aj.). Ochranu dýchacích cest je možné sundat pouze při výuce, konzumaci, zpěvu a tělesné výchově.

Chceme Vám za celé GMVV poděkovat za spolupráci, pochopení, důvěru a vstřícnost během nelehkého uplynulého školního roku. Moc si toho vážíme.

 

 

Ředitelské volno

Vážení rodiče, milí studenti,

vzhledem k velkému výskytu onemocnění Covid – 19 mezi pedagogy a studenty našeho gymnázia a vzhledem k tomu, že v této situaci, i přes veškerou naši snahu, nelze zajistit plnohodnotnou výuku pro naše studenty, vyhlašuji na čtvrtek 3. 2. 2022 ředitelské volno.

Mgr. Hana Třebická
ředitelka školy

Zrušení obědů - Stodůlky

Vážení rodiče a studenti,

na základě informace ze školní jídelny nebude ve Stodůlkách od úterý 1. února 2022 do čtvrtka 3. února 2022 zajištěno stravování pro studenty. Obědy se také nevydávají v pátek 4. února 2022, a to z důvodu pololetních prázdnin. Obědy jsou na tyto dny automaticky odhlášeny.

Děkujeme za pochopení!

GMVV

Navýšení ceny stravného

Vážení rodiče, 

dovolte nás informovat, že ode dne 1. 2. 2022 dochází ke zvýšení ceny oběda pro 

• kategorii strávníků narozených od 1. 9.  2007 do 31. 8. 2011 na 47 Kč,

• kategorii strávníků  narozených do  31. 8. 2007 a další na 49 Kč.

V případě dotazů se spojte s vedoucí školní jídelny pí Plhalovou na tel: 235 517 307.

 

Přesunutí termínu slavnostní imatrikulace

Vážení rodiče, milí studenti,

na základě vydání nových opatření a pravidel pro konání společenských akcí vzhledem ke koronavirové situaci v České republice, bude bohužel přesunut termín konání slavnostní imatrikulace a maturitního plesu na pátek 29. dubna 2022. Prodej vstupenek je tedy prozatím pozastaven a o novém termínu prodeje budete včas informováni.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na všechny v dubnu 2022.

 

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Log in

create an account