1.E

1.E

1.E (14)

Přesunutí termínu slavnostní imatrikulace

Vážení rodiče, milí studenti,

na základě vydání nových opatření a pravidel pro konání společenských akcí vzhledem ke koronavirové situaci v České republice, bude bohužel přesunut termín konání slavnostní imatrikulace a maturitního plesu na pátek 29. dubna 2022. Prodej vstupenek je tedy prozatím pozastaven a o novém termínu prodeje budete včas informováni.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na všechny v dubnu 2022.

 

Testování studentů od 3. ledna 2022 do 16. ledna 2022

Vážení studenti a rodiče,

 

na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví bude v období  od  3. ledna do 16. ledna 2022 probíhat testování všech studentů, a to vždy v pondělí a ve čtvrtek. Testování se týká neočkovaných studentů, očkovaných studentů a studentů, kteří prodělali onemocnění Covid-19.

 

Testování na Stodůlkách bude zahájeno vždy v 8.00. Prosíme všechny studenty, aby se do této doby dostavili do školy.

 

Upozorňujeme na dodržování přesného časového harmonogramu. Pozdním příchodem tak vznikají komplikace v organizaci výuky. 

 

Předem děkujeme za spolupráci.

Přejeme krásného silvestra a hezký nový rok.

 

Testování studentů 29. listopadu a 6. prosince 2021

Vážení rodiče,

ve dnech 29. listopadu a 6. prosince 2021 proběhne testování studentů na onemocnění COVID-19. Testování je povinné pro všechny studenty. Výjimku mají očkovaní studenti a ti, kteří prodělali v posledních 180 dnech onemocnění COVID-19.

Organizace testování Stodůlky:        29. listopadu a 6. prosince 2021, zahájení testování v 8:00
Organizace testování Klamovka:       29. listopadu a 6. prosince 2021, zahájení testování v 8:30

 

Testování studentů 22. listopadu

Vážení rodiče,

v pondělí 22. listopadu proběhne opět testování studentů (neočkovaných a těch, kteří neprodělali v posledních 180 dnech onemocnění Covid-19). Prosíme Vás, aby tito studenti byli ve škole přítomni s předstihem tak, aby v 8.00 mohlo začít samotné testování těchto studentů, tj. nejpozději v 7.55.

Tato informace se samozřejmě netýká studentů v karanténě.
Předem Vám děkujeme za spolupráci a přejeme hezký víkend.
GMVV

Konzultace - listopad 2021

 

Vážení rodiče, 

jelikož se epidemická situace v České republice zhoršuje, dále došlo k vyhlášení nouzového stavu vládou ČR a k zpřísnění nařízení, tak bychom vás rádi informovali o následující situaci. V současné situaci nejsme schopni zajistit v plné míře podmínky pro konzultace na naší škole, které měly proběhnout v pondělí 29. 11. na Stodůlkách a 30. 11. na Klamovce. 

Proto tyto konzultace rušíme a budeme se na vás těšit na lednových třídních schůzkách, které věříme již proběhnou tak, jak mají.  

Testování 8. a 15. listopadu

Vážení rodiče, milí studenti, 

dne 1. listopadu 2021 Vláda ČR schválila mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví, ze kterého vyplývá, že na území vybraných okresů (Praha) proběhne ve dnech 8. a 15. listopadu 2021 testování na onemocnění COVID-19. Testování je povinné pro všechny studenty, výjimku mají očkovaní studenti a ti, kteří prodělali v posledních 180 dnech onemocnění COVID-19.

Organizace testování Stodůlky:        8. a 15. listopadu 2021, zahájení testování v 8:00
Organizace testování Klamovka:       8. a 15. listopadu 2021, zahájení testování v 8:30

Testování studentů 1. listopadu 2021

Vážení rodiče a studenti,

na základě doporučení MZ, MŠMT a  Hygienické stanice hlavního města Prahy proběhne  v pondělí  1. listopadu 2021  testování  všech studentů na přítomnost viru  SARS-CoV-2 prováděné  antigenními testy na školách.

Testovat se nemusí  studenti, kteří doloží tyto skutečnosti:

a) prodělali laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19  (neuplynulo více než 180 dní) nebo 

b) doloží doklad vydaný poskytovatelem zdravotních služeb o negativním výsledku  RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2, který byl proveden v posledních 3 dnech, nebo

c) předloží vystavený certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování, od kterého uplynulo nejméně 14 dnů (od aplikace druhé dávky)

Pozn. z  rozhodnutí MZ protilátky nejsou dostatečnou okolností vylučující možnost nákazy, proto  je nelze uplatnit jako náhradu za očkování.

Žádáme všechny zákonné zástupce, kteří nesouhlasí s tím, aby bylo jejich dítě testováno dne  1. listopadu 2021, aby toto písemně oznámili do 26. října 2021 na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vedení školy

 

Zrušení obědů - Stodůlky

Vážení rodiče a studenti,

na základě informace ze školní jídelny nebude na Stodůlkách v pondělí 25. října a v úterý 26. října 2021 zajištěno stravování pro studenty. 

Děkujeme za pochopení!
GMVV

 

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Log in

create an account