Kateřina Bártová - studentka osmiletého oboru

Prostředí, které mladého člověka obklopuje, velmi výrazně formuje jeho osobnost. 

Mám štěstí, protože moji uměnímilovní rodiče mě odmalička zahrnovali  knihami, obrazy, hudbou a filmy, maminka vše oživila  historií a filosofií, vedla mě k lásce k jazykům, k přírodě  a k lidem a k úctě k tomu, co úžasného vytvořili. Učila mne rozlišovat dobro a zlo, být vnímavá, tvořit si vlastní názor, ale i být  tolerantní  a respektovat názory druhých. 

Při výběru mé školy byla velmi náročná. Hledala pro mne  školu, která mne povede v takto nastaveném duchu, kde se budu moci rozvíjet v tom,  k čemu mám nadání,  kde budou brát na zřetel i má specifika a potíže. Školu s bohatým a pestrým programem, na které získám pod vedením odborníků učících moderními metodami kvalitní vzdělání, ale také si osvojím komunikační dovednosti a vybuduji si studijní návyky, kde se naučím pracovat nejen individuálně, ale i v týmu, kterého budu součástí. 

A já vnímám, že zde opravdu součástí týmu jsem. 

A to je skvělý pocit. 

Ne každý rodič vybere pro své dítě soukromou střední školu, ale moje maminka je přesvědčena, že vybrala dobře - Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha.

 

Log in

create an account