Aktuality

ALOHA! Zahradní slavnost 2022

Vážení studenti, rodiče a přátelé školy,

po delší pauze jsme se konečně dočkali a ve středu 29. června 2022 společně zakončíme školní rok tradiční zahradní slavností. Letos jsme pro zahradní slavnost vybrali krásný prostor Tančírny ve Žlutých lázních. 

Na co se můžete těšit? Před oficiálním programem zahradní slavnosti, který začne v 18.00, bude možné se přihlásit a zúčastnit se turnaje ve stolním tenisu, nebo plážovém volejbalu. K zapůjčení budou také šlapadla a můžete si tak užít odpoledne s krásnými výhledy na Prahu. Další z turnajů, který pro Vás v rámci zahradní slavnosti připravujeme, je golfový turnaj, který se uskuteční v pondělí 27. června na jednom z nejhezčích a nejprestižnějších golfových resortů Zbraslav Prague City Golf. Podrobné informace budou během tohoto týdne aktualizovány do tohoto článku. Už teď ale víme, že kapacita na tyto odpolední aktivity bude omezena. 

Během oficiální části zahradní slavnosti nás čeká například vyhlášení ceny ředitelky školy, umělecké vystoupení studentů, výstava výtvarných děl našich studentů, představení nové vize naší školy a také nově vzniklého Nadačního fondu GMVV. Po ukončení oficiálního programu bude pro tanečníky připravena diskotéka.  

Cena vstupenky pro studenty GMVV je 250 Kč, pro rodiče a ostatní přátele školy je cena 350 Kč. Vstupenky bude možné zakoupit na studijním oddělení u slečny Josefiny Nebeské (Stodůlky) a u slečny Barbory Novotné (Klamovka), a to v týdnu od 6. června 2022. Cena vstupenky zahrnuje BBQ, vybrané nápoje, welcome drink, odpolední aktivity a také malý dárek, který dostanete u vstupu.

Letošní ročník jsme se rozhodli uspořádat v havajském stylu. Proto přijďte v čemkoliv, co je s touto tématikou spojené. Havajské věnce, sukně, kokosy, ananasy, palmy, slunce.. Hlavně hodně barev. A aby bylo všechno ještě víc bláznivější a barevnější, nezapomeňte na co nejbláznivější brýle!

Všechny důležité informace o zahradní slavnosti naleznete ZDE.
Odkazy na přihlášení na odpolední aktivity (turnaj v plážovém volejbalu, turnaj ve stolním tenisu a zapůjčení šlapadel) naleznete ZDE.

Všichni jste srdečně zváni a my se už teď těšíme na společné zakončení školního roku 2021/2022!
V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

Testy nanečisto z angličtiny pro osmiletý obor

Aktuality |

Milí uchazeči, přijďte si vyzkoušet test nanečisto k přijímacím zkouškám pro osmiletý obor! V tomto školním roce si ho můžete vyzkoušet ve dvou termínech - 10. ledna 2023 a 21. února 2023. Test je zpoplatněn…

Den otevřených dveří 8. prosince

Aktuality |

Vážení zájemci o studium, rádi bychom srdečně pozvali všechny zájemce o studium na naší škole na první Den otevřených dveří. V dopoledních hodinách budete mít možnost nahlédnout do výuky, a to v čase od 10.15…

Prezentace projektu "Okolí mé školy"

Aktuality |

Vážení rodiče a studenti, v úterý 29.listopadu proběhne prezentace projektu "Okolí mé školy", a to 1. vyučovací hodinu. Prezentovat projekt bude třída 1.A. Všichni rodiče studentů třídy 1.A jsou srdečně zváni.

Zrušení obědů v pondělí 14. listopadu 2022

Aktuality |

Vážení rodiče, z důvodu trvající havárie ve školní jídelně ve Stodůlkách budou v pondělí 14. listopadu zrušeny obědy pro všechny studenty. Obědy jsou ze strany školní jídelny automaticky odhlášeny. Počítejte, prosím, s touto skutečností.

Zrušení obědů 11. listopadu 2022

Aktuality |

Vážení rodiče, z důvodu havárie ve školní jídelně ve Stodůlkách budou zítra 11. listopadu zrušeny obědy pro všechny studenty. Obědy jsou ze strany školní jídelny automaticky odhlášeny. Počítejte, prosím, s touto skutečností.

Ředitelské volno 18. listopadu 2022

Aktuality |

Vážení rodiče a studenti, na pátek 18. listopadu vyhlásila ředitelka školy ředitelské volno.

Dny otevřených dveří

Aktuality |

Vážení zájemci o studium, všichni jste srdečně zváni na Dny otevřených dveří našeho gymnázia. Pevně věříme, že po delší odmlce se Dny otevřených dveří uskuteční prezenčně. V případě, že bychom museli opět zachovat on-line formu,…

Příjezd na adaptační kurz

Aktuality |

Třídy 1.A, 1.E a 1.H v pořádku dorazily na Sobeňák.

Zrušení obědů 21. září a 23. září

Aktuality |

Vážení rodiče, jak jsme již avizovali na třídních schůzkách 1. 9. 2022 proběhne ve středu 21. 9. 2022 adaptační den (netýká se 1.A a 1.E) a nebude zajištěno stravování ve školní jídelně. Dále pak bychom…

Přípravný kurz z anglického jazyka

Aktuality |

Vážení rodiče a vážení uchazeči, jako každý rok pro zájemce o studiu na naší škole pořádáme přípravný kurz z anglického jazyka k přijímacím zkouškám. Jedná se o přípravný kurz pro zájemce o studiu osmiletého oboru.…

Zkoušky nanečisto

Aktuality |

Hodila by se Vám pomoc s přípravou na přijímací zkoušky? Dlouhodobé kurzy jsou intenzivní pravidelnou přípravou, konají se ve všední dny odpoledne od začátku října do poloviny dubna. Jsme tu pro Vás.Vaše Zkoušky nanečistowebové stránky…

Rozvrhy hodin tříd 1.D a 1.H

Aktuality |

Vážení rodiče a studenti, níže naleznete rozvrhy hodiny na školní rok 2022-2023. Třída 1.D je první ročník čtyřletého oboru, třída 1.H je třída loňských kvart.

Rozvrhy hodin tříd 1.A a 1.E

Aktuality |

Vážení rodiče a studenti, níže naleznete rozvrhy hodiny na školní rok 2022-2023. Třída 1.A je první ročník osmiletého oboru, třída 1.E je první ročník šestiletého oboru.

Informace k 1. září 2022

Aktuality |

Vážení studenti, studentky a rodiče, rádi bychom vás informovali o začátku školního roku, který se již blíží!Nový školní rok začíná ve čtvrtek 1. září. První školní den začne ve Stodůlkách od 8.15. Ve škole se…

Švýcarsko

Aktuality |

Studenti v pořádku dorazili do Švýcarska.

1. ročník GMVV INVITATIONAL 2022

Aktuality |

Vážení rodiče, studenti a přátelé školy, srdečně Vás zveme na golfový turnaj GMVV INVITATIONAL 2022 pořádaný Nadačním fondem GMVV. První ročník turnaje se bude konat v pondělí 27. června 2022 v dopoledních hodinách (cca 10.00).…

ALOHA! Zahradní slavnost 2022

Aktuality |

Vážení studenti, rodiče a přátelé školy,po delší pauze jsme se konečně dočkali a ve středu 29. června 2022 společně zakončíme školní rok tradiční zahradní slavností. Letos jsme pro zahradní slavnost vybrali krásný prostor Tančírny ve…

Výsledky přijímacího řízení - všechny obory

Aktuality |

Vážení rodiče a uchazeči, v příloze naleznete výsledky přijímacího řízení na školní rok 2022/2023. Zápisové lístky a případná odvolání proti nepřijetí odevzdávejte na příslušné budově (osmiletý a šestiletý obor v budově ve Stodůlkách, čtyřletý obor…

Nahlédnutí do spisu přijímacího řízení

Aktuality |

Vážení rodiče, nahlédnutí do spisu přijímacího řízení je možné ve čtvrtek 28. dubna 2022 v době od 13.00 do 14.00 v budově gymnázia na Klamovce (Plzeňská 117/39, 150 00 Praha 5).

Prodloužení ředitelského volna - STODŮLKY

Aktuality |

Vážení rodiče a studenti, vzhledem ke stále pokračující rozsáhlé havárii vody na Praze 13 je znovu na zítra 31. března 2022 (čtvrtek) vyhlášeno ředitelské volno. Toto ředitelské volno se opět týká jen budovy ve Stodůlkách,…

STODŮLKY - ředitelské volno 30. března 2022

Aktuality |

Vážení rodiče, studenti a zaměstnanci školy, vzhledem k rozsáhlé havárii vody na Praze 13 je na zítra 30. března 2022 (středa) vyhlášeno ředitelské volno, tzn. výuka je zrušena. Toto ředitelské volno se vztahuje jen pro…

Odeslání pozvánek k přijímacímu řízení

Aktuality |

Vážení rodiče uchazečů o studium na naší škole, dnes byly všem zákonným zástupcům zaslány pozvánky k přijímacímu řízení, a to prostřednictvím České pošty, případně datovou schránkou. Všem uchazečům budeme u přijímacích zkoušek držet palce.

Log in

create an account