Aktuality

ČTYŘLETÝ OBOR - Dny otevřených dveří

 

Vážení zájemci o studium,  

na Dnech otevřených dveří budete mít možnost nahlédnout do budovy školy, na informační schůzce se dozvíte důležité informace o naší škole a prostor bude samozřejmě i pro Vaše dotazy! Zároveň máte možnost nahlédnout do výuky v den Dne otevřených dveří, a to vždy od 10.30 do 13.05. Na všechny zájemce se již velice těšíme!

V případě jakýchkoliv dotazů se, prosím, obraťte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Podávání přihlášek ke studiu

Aktuality |

Vážení uchazeči, dnešek 20. února je posledním možným dnem pro podání přihlášky ke vzdělávání. V případě, že se rozhodnete podat přihlášku fyzicky, je možné tak učinit do dnešních 16.30 v budově ve Stodůlkách.

Odkaz na den otevřených dveří 14. února 2024

Aktuality |

Vážení uchazeči, na den otevřených dveří on-line se připojíte kliknutím na tento odkaz: Odkaz na ZOOM a zadáním hesla: gmvv. Pro připojení není potřeba mít staženou aplikaci ZOOM, odkaz je funkční i pro neregistrované uživatele…

Provoz školy během jarních prázdnin

Aktuality |

Vážení uchazeči, během jarních prázdnin (5. - 9. 2. 2024) je možné odevzdat přihlášku ke vzdělávání pouze ve středu, čtvrtek a pátek od 9.00 do 13.00. Přihlášku je možné odevzdat pouze v budově ve Stodůlkách.…

Den otevřených dveří online

Aktuality |

Vážení uchazeči, vzhledem k vysokému zájmu o naše obory, bychom Vám rádi také, kromě klasického dne otevřených dveří, nabídli den otevřených dveří online, který jsme pro vás naplánovali ve dvou termínech. Online setkání proběhne skrz…

Dny otevřených dveří 2023-2024

Aktuality |

Vážení zájemci o studium, srdečně bychom chtěli pozvat všechny zájemce o studium na naší škole na Dny otevřených dveří našeho gymnázia. Dny otevřených dní se uskuteční v budově ve Stodůlkách a to jak pro osmiletý…

Testy nanečisto z angličtiny 2024 - osmiletý obor

Aktuality |

Milí uchazeči o osmiletý obor! Přijďte si vyzkoušet test nanečisto k přijímacím zkouškám z angličtiny. První termín proběhne ve středu 24. ledna 2024, druhý termín proběhne také ve středu 21. února 2024. Test je zpoplatněn…

Otevíráme šestiletý obor ve školním roce 2024/2025!

Aktuality |

Vážení uchazeči, s radostí Vám oznamujeme, že ve školním roce 2024/2025 budeme otevírat šestiletý obor! Tímto bychom Vás také srdečně chtěli pozvali na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pondělí 8. ledna 2024 v…

Vánoční Refresh

Aktuality |

Vážení čtenáři, přejeme Vám poklidné čtení vánočního Refreshe.

Zrušení obědů v pondělí 27. listopadu

Aktuality |

Vážení rodiče, v pondělí 27. listopadu je ve školní jídelně ve Stodůlkách zrušeno vydávání obědů.

Třídní schůzky a konzultace

Aktuality |

Vážení rodiče, rádi bychom Vás pozvali na třídní schůzky a konzultace, které se budou konat v pondělí 4. prosince 2023 ve Stodůlkách a na Klamovce. Začátek třídních schůzek a konzultací je v 16.30, předpokládaný konec…

Přivítání v novém školním roce

Aktuality |

Přivítání z Klamovky Vážení a milí rodiče, studenti a kolegové, ráda bych vás pozdravila a přivítala v novém školním roce 2023/2024, který je již devatenáctým rokem existence naší školy. Škola za tuto dobu prošla velkým…

Zkoušky nanečisto

Aktuality |

Hodila by se Vám pomoc s přípravou na přijímací zkoušky? Dlouhodobé kurzy jsou intenzivní pravidelnou přípravou, konají se ve všední dny odpoledne od začátku října do poloviny dubna. Jsme tu pro Vás. Vaše Zkoušky nanečisto…

Ředitelské volno

Aktuality |

Vážení rodiče a studenti, na pátek 29. září 2023 vyhlásila ředitelka školy ředitelské volno. Obě budovy jsou tedy uzavřené a nebude probíhat výuka. Přejeme krásný prodloužený víkend!

Přípravný kurz anglického jazyka

Aktuality |

Přípravný kurz angličtiny na naší škole je skvělou příležitostí přípravy pro uchazeče, kteří mají zájem o studium na naší škole. Součástí naší přijímací zkoušky na osmiletý obor je také test z anglického jazyka a pohovor…

Zveřejnění rozvrhů

Aktuality |

Vážení rodiče a studenti, z technických důvodů budou rozvrhy hodin zveřejněny zítra v odpoledních hodinách. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Třídní schůzky 4. září 2023

Aktuality |

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na třídní schůzky, které proběhnou v pondělí 4. září 2023 od 17.00 na obou budovách.

Rozvrhy hodin na školní rok 2023-2024

Aktuality |

Vážení studenti a rodiče, rozvrhy hodin na školní rok 2023-2024 budou stávajícím studentům a studentkám k dispozici 30. 8. 2023 v Bakaláři. Nově nastupujícím studentům a studentkám bude rozvrh zaslán prostřednictvím e-mailových adres jejich zákonných…

Výsledky 2. kola přijímacího řízení - čtyřletý obor

Aktuality |

Vážení rodiče, v příloze naleznete výsledky přijímacího řízení pro čtyřletý obor. Přijatým uchazečům gratulujeme!

Výsledky náhradního termínu přijímacího řízení - osmiletý obor

Aktuality |

Vážení rodiče, v příloze naleznete výsledky náhradního termínu přijímací zkoušky pro osmiletý obor. Přijatým uchazečům gratulujeme!

Čtyřletý obor - 2. kolo přijímacího řízení

Aktuality |

Vážení uchazeči, ředitelka školy vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení pro čtyřletý obor. Přihlášky ke vzdělávání do 2. kola je možné odevzdávat 17. května 2023 a 18. května 2023 v čase od 8.00 do 15.00, a…

Informace k odevzdávání zápisových lístků

Aktuality |

Vážení rodiče, zápisový lístek přijatého uchazeče je nutné odevzdat osobně do kanceláře školy nejpozději do 16. května 2023, po tomto datu není již možné odevzdat zápisový lístek. Odevzdáním zápisového lístku potvrdíte svůj zájem a úmysl…

Log in

create an account